Gizlilik İlkeleri

Kargo paketleri üzerinde Ürün ile ilgili her hangi bir açıklama görünmektedir, web sitemizin ismi paket üzerine yazılmaz. Ürün faturası kargo poşeti veya kolisi üzerindeki kapalı cepler içerisinde ve ters katlanmış olarak gönderilmektedir. Cep yırtılmadıkça fatura içeriği görülemez, kargo poşeti ve veya kolisi açılmadan da ürünlerin ne olduğu anlaşılamaz şekilde gönderilmektedir. Ürün teslimatını yapan kargo şirketi görevlisinin ürünler hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Rahatlıkla ister iş yeri adresinize isterseniz ev adresinize teslimat isteyebilirsiniz. Teslim alan kişilerin paket açılmadıkça ürünler hakkında bilgi sahibi olmaları söz konusu değildir. 


Modagi.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi modagi.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.


Kredi kartı ödemeleriniz için PAYTR güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır. PAYTR tarafından her türlü güvenlik önlemleri alınmıştır, 3D secure ödeme yaparsınız. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.