İade ve Değişim


ÜRÜNÜMÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, İADE PROSEDÜRÜ NELERDİR?

İade Şartları: 

Satın almış olduğunuz ürünün (iç giyim, kişisel bakım, fantazi iç giyim, mayo ve Cinsel kategorisindeki ürünler) HİJYENİK SEBEPLERDEN DOLAYI İadesi ve Değişimi Malesef Yapılmamaktadır. Eğer Firma Kaynaklı Bir Hata Var İse O zaman İade ve Değişimi Mümkündür.

OUTLET kATEGORİSİNDEKİ ÜRÜNLER İADE EDİLEBİLİR Mİ?

OUTLET KATEGORİSİNEKİ ÜRÜNLERİN İADE VE DEĞİŞİMİ YAPILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.Outlet Kategorisinden Alınan Ürünlerinlerin, Defolu yada Başka Ürün Çıkması Haricinde İade veya Değişim yapılmamaktadır.

Anlayışınız İçin Teşekkür Eder, Keyifli Alışverişler Dileriz.HANGİ ÜRÜNLERİN İADESİ YAPILAMAZ?

(iç giyim, kişisel bakım, fantazi iç giyim, mayo ve Cinsel kategorisindeki ürünler)SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM. NE YAPABİLİRİM?

Siparişiniz Kargoya verilmemiş ise iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. info@modagi.com  'a sipariş numaranızla birlikte durumu açıklayan bir e-posta atabilirsiniz.


İADE ÜCRETİ KREDİ KARTIMA NE ZAMAN YANSIR?

İadeniz 3-5 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Bankanız doğrultusunda iadelerinizi ekstranızda veya bankanızı arayarak teyit edebilirsiniz.


YAPILAN İADEYİ HESABIMDA GÖREMİYORUM. NE YAPMALIYIM?

İade sürecinizde sizinle paylaşılan SMS'de yer alan referans numarası ile birlikte bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.


KREDİ KARTIMA İADEM TAKSİT İLE YAPILIYOR. NE YAPABİLİRİM?

 Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür, modagi.com tarafında değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.