Teslimat Bilgileri



Türkiye genelinde iç giyim mağazalarına ve alışveriş merkezlerine tedarik hizmeti veren Yeşildirek/Istanbul’daki toptancılar çarşısındayız. Bu avantajımız ile siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya veriyoruz. Akşam ve gece saatlerinde verdiğiniz siparişler hemen ertesi gün kargoya teslim edilir. Cuma günü ve akşamı verilen siparişler ise Cumartesi kargoya verilir. Bu süreçte başarı oranımız % 90’dır. 24 saat taahhüdümüz ürünlerin size teslim edilme süresi değil, kargo şirketine verilme süresidir. Nadiren bazı ürünlerin kargoya teslim süresi, üreticinin tedarik süresine bağlı olarak 1-2 iş günü sürebilir.


Hafta içi sabah saat 12.00’den sonra verilen tüm siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz yere göre kargo şirketlerinin size getirme süresi (taşıma süresi) 1 ile 3 gün arasında değişmektedir. Tüm kargo şirketlerinde ortalama teslimat süresi bu şekildedir. Bazı bölgeler çok hızlı şekilde, hemen ertesi gün teslim edilirken; kargo şubesinin bulunmadığı yerlerde teslimat süresi biraz daha fazla olabilir. Merkezden çok uzak bazı bölgelere ise kargo şirketlerinin sadece haftanın bazı günlerinde dağıtım servisi bulunmaktadır.


Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00/12:30 – 13:30/17:30 saatleri arasıdır. Müşteri hizmetlerine telefonla bu saatlerde ulaşabilirsiniz ancak her türlü mail veya mesajlarınıza 7/24 cevap verilmektedir. Siparişlerinizi istediğiniz gün ve saatte web sitemizden verebilir, e-posta ile bize 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Pazar günleri, resmi ve dini tatillerde çalışmamız ve ürün sevkiyatı yoktur.


Tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde SMS ve e-mail ile bilgilendireceksiniz. Size gönderilen kargo takip numarası ile siparişiniz takip edebilirsiniz.